
LED Плафон за баня NAIROS LED/18W/230V 3000/4000/6500K IP65 черен
История на цените
- 2.05.2026 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 7.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 7.10.2024 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Потолен LED осветител с възможност за промяна на цвета на светлината.Настройка на цветната температура (3000K, 4000K и 6500K) чрез плъзгач на осветителното тяло.Ъгъл на осветяване: 120°.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 1710 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Series | NAIROS Kobi |
| Производител | Kobi |
Подобни продукти


Eglo 900637 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/11W/230V IP44 черно
Таванно осветление, с IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 80CM APP841-1W Chrome
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 60CM APP840-1W FLAT BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Osram -LED Таванно осветително тяло за баня ORBIS FLAME 4xLED/5,5W/230V IP44 черно
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Аплик LED 42CM APP1854-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна стенна лампа черна 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
LED Лампа за огледало в баня LED/10W/230V 4000K IP44 50 см
С IP44
В наличност
Лампа за баня Viokef Rocco-Дължина: 60 см.-Черен
В наличност
Zuma Line W89949-6W-BK - LED Лампа за огледало CAMARA LED/6W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Интелигентен баня прожектор черен квадратен IP44 с 2 Wifi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
Модерен прожектор за баня черен 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Модерен стенен аплик черен 62 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1888-1W 60cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Nordlux -LED Димируема лампа за баня LANDON SMART LED/8W/230V IP44 черен
С IP44
В наличност
Brilagi -LED Плафон за баня ZENNA LED/36W/230V Ø 42 см IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Top Light - LED Плафон за баня ONYX LED/24W/230V IP44 38x38 см черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Лампа за баня Viokef Jasper-Черен
В наличност
Аплик LED 80CM APP1856-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 12W 50CM APP373-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Globo 48033-24 - LED Плафониера JAYDEN LED/24W/230V 32x32 см антрацит
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1887-1W 40cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна таванна лампа за баня черна 3-светлина - Cederic
В наличност
Globo 32112B - Лампа за баня VRANOS 2xE27/60W/230V Ø 24 см IP44
С IP44
В наличност
Kanlux 26684 - LED осветление за баня ASTEN LED/12W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Лампа ELMARK Огледало Light 11-2
С IP44
В наличност
Brilagi-LED Лампа за огледало в баня WOODY MIRROR LED/8W/230V IP44 дъб/черен
С IP44
В наличност
Комплект от 3 вградени прожектора стомана с LED IP44 - Relax LED
С IP44
В наличност
Черен квадратен прожектор за баня IP44 с WiFi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 40CM APP848-1W ROUND BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/6W/230V 30 cm IP44 черно
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
