
Prezent 61213 - Спот аплик VEDMA 1xE27/40W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентно таванно осветително тяло с функция RGB. Възможност за плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000-6500K. Осветителното тяло се управлява лесно чрез безплатното приложение Tuya Smart (съвместимо с iOS и Android). Всички функции могат да се контролират с дистанционно управление или мобилно приложение чрез Wi-Fi или Bluetooth. QR код за изтегляне на приложението е наличен в галерията. Дистанционното управление е включено в комплекта. Подходящо осветление за дневна или спалня. Гаранционен срок: 5 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Смарт осветление/Управление чрез телефон |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W, 220 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm, 3200 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux, DISC Rabalux, OPHELIA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ориенталски
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност