
Стенна лампа бронз с бяла качулка и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Димируем LED аплик TWIST.Идеално осветление за всекидневна, стълни и др. Възможност за регулиране на яркостта и смяна на цветовата температура. Регулируема цветова температура - от 3000K до 6500K.Лесно дистанционно управление и автоматизация - просто свържете лампата директно с Wi-Fi рутера и няма да е нужен външен хъб.Управлява се чрез приложението LEDVANCE SMART + WiFi, което можете да изтеглите безплатно на вашия смартфон или таблет.Поддържа гласово управление - чрез Amazon Alexa или Google Home.QR кода за изтегляне на приложението в галерията.
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над стълбище |
| Стил | Други |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Смарт осветление |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | HAVARD Luminex |
| Производител | Ledvance |

Модерни
В наличност

Метал, модерни
В наличност
LED лампи

LED лампи

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт

230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност



Стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност