
Rabalux 77017 - LED Соларна лампа със сензор ALASKA LED/10W/3,7V IP44
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Westinghouse, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse, OUTDOOR WALL Westinghouse |
| Производител | Westinghouse |

Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, метал
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
24V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност