
Rabalux 76072 - LED Детска нощна лампа HEDGY LED/0,3W/2xAA 6000K
Нощни лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичната нощна лампа е идеален помощник за детските стаи. Лампата има кръгла форма и забавен дизайн, който децата обожават. Използването е много лесно – включва и изключва с просто натискане на абажура. Захранва се с 2 батерии AA, които не са включени в комплекта.
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K, 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm |
| Тип | Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа, Нощна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, не са включени |
| Напрежение | 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V, 3 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски, Детски |
| Място | Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая, Детска стая |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Метод на свързване | С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии |
| Series | HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux, HOPPLY Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Нощни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детско стенно осветление
В наличност

Детско стенно осветление
В наличност

Детско стенно осветление
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Нощни лампи
В наличност

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка