
Плафон OAK 4xE27/60W/230V ø 57,5 см дъб
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilliant, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 14 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Дървен декор | Бор |
| Series | MODERN Brilliant, UP Brilliant, CHAUMONT Brilliant, ARION Brilliant |
| Производител | Brilliant |

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност


LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност