


Размери 90×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бял еластичен единичен памучен детски чаршаф 90x200 cm Lilo and Stitch "Ohana White" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Закрепване | С ластик |
|---|---|
| Материал | Памук |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Подходяща височина на матрака | 20 cm |
| Тегло | 0.55 kg |
| Характеристики на спално бельо | Еластичен |
| Размер на чаршаф | 90x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Lilo and Stitch |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Бял |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
Красиви чаршафи Приятен материал

Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност



300×120 cм, метал
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
Класически
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност