


Размери 90×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-бял еластичен единичен памучен детски чаршаф 90x200 cm Football – Jerry Fabrics
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Закрепване | С ластик |
|---|---|
| Материал | Памук |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Подходяща височина на матрака | 25 cm |
| Тегло | 0.5 kg |
| Характеристики на спално бельо | Еластичен |
| Размер на чаршаф | 90x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Football |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/не използвайте химическа белина/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Черно-бял |
| Производител | Jerry Fabrics |

С ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик

90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик
В наличност
60×120 cм, с ластик, от памук

90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик

90×190 cм, с ластик
В наличност
60×120 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик, от памук
В наличност
С ластик
В наличност

60×120 cм, с ластик, непропускливи

60×120 cм, с ластик, от памук

90×190 cм, с ластик
В наличност
70×140 cм, с ластик
В наличност
От памук
В наличност
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
60×120 cм, с ластик, от памук

Класически (без гумена лента), от памук, от фланел

70×140 cм, с ластик, от памук
В наличност
Класически (без гумена лента), от памук, от фланел

С ластик, от памук, от фланел

Класически (без гумена лента)

90×190 cм, с ластик
В наличност
90×190 cм, с ластик, от памук
В наличност
90×190 cм, с ластик

70×140 cм, с ластик
В наличност
90×190 cм, с ластик
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност

Керамика, интериор, малък
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност