



Размери 90×190 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единичен фланелен детски чаршаф 90x190 cm Football Stars – Catherine Lansfield
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 190 cм |
| Материал | Фланел |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Фланел |
| Подходяща височина на матрака | 25 cm |
| Тегло | 0.57 kg |
| Характеристики на спално бельо | Еластичен |
| Размер на чаршаф | 90x190 |
| Дължина | 190 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Серия | Football |
| Качество | Обикновено/Back To School |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/не е подходящ за сушилня/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Catherine Lansfield |

Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Едноцветна, правоъгълник, стъкло
В наличност