
Ориенталска таванна лампа черна със злато 25 см - Radiance
Ретро, ориенталски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно LED регулируемо таванно осветително тяло. Подходящо за осветление на дневна и спалня. Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината RGB + W (3000 - 6500 K). Функция за нощна светлина и таймер. Функция памет - при включване на осветлението последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Вграден енергоспестяващ LED източник в осветителното тяло.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/RGB |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 22 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 22 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 155 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 82 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 22 W |
| Series | UP Brilliant, TANIDA Brilliant |
| Производител | Brilliant |

Ретро, ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни, комплекти
В наличност
Ориенталски
В наличност

Ориенталски
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, комплекти
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ретро, ориенталски
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Метал, ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Стъкло, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Стъкло, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка