Препоръчва се
LED Акумулаторен маса вентилатор с LED осветление LED/2W/5V USB 2400 mAh сив
История на цените
- 26.05.2026 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 13.04.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
Описание на продукта
Мини настолен вентилатор с LED осветление. Благодарение на компактните му размери, можете да го носите навсякъде със себе си. Предлага възможност за окачване или поставяне върху равна повърхност. Въртяща се стойка с регулиране на ъгъла до 180°. Три нива на скорост (1773 / 2102 / 2385 оборота в минута). Време на работа: до 8,5 часа (в зависимост от избрания режим). Време за зареждане: 4,5 часа. Захранване: 2 вградени батерии с общ капацитет 2400 mAh. Зареждане на батерията чрез USB кабел (включен в комплекта). Ниво на шум: под 39 dB дори при максимална мощност.
Спецификации
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
|---|---|
| Тип | Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор, Настолен вентилатор |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/На батерии, включени |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Жавот на батерията | 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h, 8,5 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Ниво на шум | 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39, 39 |
| Капацитет | 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh, 2400 mAh |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Series | MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox, MINI VENT Vayox |
| Производител | Vayox |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност





























