
Пендел black G006-CP
Модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED полилей за интериор. Подходящ за всекидневна и спалня. Регулируема цветна температура чрез стенен ключ (3000 - 6000K). Включва енергоспестяващ LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Атипичен |
| Видове окачване | На стълб |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Кухня |
| Функция | LED технолигия |
| Входяща мощност | 7 W/6 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 8/1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W/7 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 4480 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 62 W |
| Тип | Висящ полилей |
| Стил | Други |
| Series | BLACK MODERN Venti |
| Производител | Venti |

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, дърво

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
С димер, кръгъл
В наличност
Модерни


Стъкло


Стъкло, LED лампи, дърво
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни


Метал
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Метал
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, дистанционно управление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С осветление
В наличност
