
Rabalux 5592 - Стояща лампа OTTO 1xE27/40W/230V
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Venti, който имаме на склад на цена 158.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti, BAKARO Venti |
| Производител | Venti |

Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


