
Eglo 93917 - Лампион UP 2 1xE27/60W/230V + 1xE14/25W/230V черен хром
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Елегантна LED лампа с четяща лампа. Дълъг кабел и отделно управление на светлините за удобно използване. LED крушката е включена в комплекта. Необходимо е да се закупи E27 крушка. Подходяща за използване в дневната, спалнята или работния кабинет.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27 |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm, 167 lm |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5, 3/5 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Series | ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens, ORLANDO ByRydens, LIGHTS ByRydens |
| Производител | ByRydens |

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Индустриални, с димер
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ориенталски
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

