
Комплект от 2 интелигентни стенни лампи орехово дърво с WiFi G9 - Transfer
Дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Дизайн | Ретро |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Цвят | Бежов |
| Входяща мощност | 5 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Дървен декор | Дъб |
| Цокъл | E14 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Series | ANTHONY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Дърво
В наличност
LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност