
Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 38.84 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Дървен декор | Бук |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | ANDREA Lamkur |
| Производител | Lamkur |

LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка

Индустриални
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, LED лампи, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност