
Rabalux 71051 - LED таванно осветително тяло SINDRI LED/18W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен вентилатор с осветително тяло, подходящ за почти всеки модерен апартамент или къща. Управлението се осъществява чрез дистанционно управление (включено в комплекта). С помощта на дистанционното можете да регулирате яркостта на осветлението, да настроите цветната температура, да зададете таймер, да включите/изключите вентилатора или да регулирате скоростта му. Цветната температура може да се настройва и чрез стенен ключ. Управлението е възможно и чрез приложение, благодарение на Wi-Fi функцията. Цветна температура: 3000/4000/6000K. Обороти на вентилатора: 1500 об/мин. Подходящо за дневна, спалня или работен кабинет. Предназначено за помещения с площ 12 м². Ниво на шум: 52 dB.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Функция | Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия, Смарт осветление/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W, 150 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Ниво на шум | 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52, 52 |
| Series | AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux, AIREON Rabalux, DALFON Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставкаКлюч за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
