
Wofi 9012-306L - LED Димируем плафон DIJON LED/40W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Таванно осветление с модерен дизайн Затъмнява се на 3 стъпки с помощта на стандартен стенен ключ
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W, 205 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi, DIJON Wofi, REIMS Wofi |
| Производител | Wofi |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
