
LED външно таванно осветително тяло LED/8W/230V 4200K Ø 14 cm IP64 бяло
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 10.74 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K, 4200 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64 |
| Общ светлинен поток | 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Series | CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum, CIRCLE UP Baterie Centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стоящи светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стоящи светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

