
Eglo 97311 - LED външно осветително тяло със сензор BELCREDA LED/9,3W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Прикрепено стенна или таванна осветително тяло с датчик за движение. PIR сензорът реагира на слабо инфрачервено излъчване, идващо от човешкото тяло. Ако човек се движи в обхвата на сензора, светлината се включва. След напускане на зоната на засичане, светлината автоматично се изключва. Максимален обхват на сензора: 7м. Ъгъл на детекция: 100°. Монтажна височина: макс. 2,5 м. Време на осветяване: 10 сек до 5 мин. Чувствителност: 5-2000 lx. Макс. натоварване: крушка - макс. 900W, флуоресцентна лампа - макс. 200W, LED - макс. 200W. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Функция | Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux, OLGA Panlux |
| Производител | Panlux |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


