
Eglo 98709 - Външна LED лампа за стена CHINOA LED/10W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с сензор за движение.Максимален хоризонтален ъгъл на засичане на сензора: 360°.Максимален вертикален ъгъл на засичане на сензора: 140°.Възможност за настройка на времето на светене: от 8 секунди до 12 минути.Максимален обхват на сензора: 9 м.Регулиране на чувствителността: от 2lx до 2000lx.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Функция | Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор, Със сензор |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Series | PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux, PIRES Kanlux |
| Производител | Kanlux |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност

Таванни светлини, 230V
В наличност
Таванни светлини
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, таванни светлини, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност


230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
