
11,12 €
21,75 лв.
Сензор за движение PIR B 360 ° 1200W / 230V бял
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Прикрепено стенна или таванна осветително тяло PANLUX с матово покривно стъкло. Подходящо за осветление: интериор, екстериор, коридори, мазета, санитарни помещения и др. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки/Гараж |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Класически |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W |
| Брой крушки | 1 |
| Форма | Кръгъл |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Series | SIMA Brilagi, FIDO Brilum |
| Производител | Panlux |

230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност


230V
В наличност




Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Стенни лампи, 230V
В наличност







Хром
В наличност



230V
В наличност
Пластмаса
В наличност



Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
