
17,95 €21,95 €
35,11 лв.42,93 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Защита срещу проникване | IP43 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Място | Градина и пътеки |
| Стил | Старинен |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Series | LIGURIA, LIGURIA Sanico |
| Производител | Polux |


Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност












Метал
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност
Хром
В наличност

Пластмаса
В наличност


230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Хром
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност
230V
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

