
LED Външно стенно осветително тяло LED/18W/230V IP54 бяло
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ideal Lux, който имаме на склад на цена 188.00 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux, MAPA Ideal Lux |
| Производител | Ideal lux |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, 230V, комплекти
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
