
Кафяво-сив метален прожектор 6,5x117 cm Gleam – Sollux
Повърхностни светлини, метал
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | FORI Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Повърхностни светлини, метал

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка


Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни, скандинавски, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
