
Globo 54802W-2 - Прожектор, луна XARA 2xE14/40W/230V
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 77 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 380 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Стил | Други |
| Series | RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка