
Globo 54802W-2 - Прожектор, луна XARA 2xE14/40W/230V
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 27.61 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
За вграждане, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност