
Спот FARGO 3xGU10/30W/230V бял
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 8.68 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Дълбочина на вграждане | 100 mm |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 70 mm |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Форма | Квадратен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | MYLIVING ENNEPER Philips |
| Производител | Philips |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Хром

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни
В наличност
Хром

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност


LED лампи
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност