Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Zuma Line D3005 - LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44
82,23 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 12.02.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 3.02.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Описание на продукта
Дизайнерско стенно огледало с LED осветление. Благодарение на изчистения модерен стил, пасва на всеки дом. Възможност за регулиране на цветната температура (3000K, 4000K, 6000K). Лесно управление чрез сензорен превключвател. Степен на защита IP44 - особено подходящо за бани, защитено срещу пръскаща вода.
Спецификации
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Тип | Огледало с осветление |
| Функция | Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Общ светлинен поток | 716 lm |
| Температура на светлината | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Място | Баня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Входяща мощност | 24 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | LED MIRROR |
| Производител | Zuma Line |
Препоръчва се

264,58 €
517,47 лв.
Orion 13-398/60 - LED огледало FOCUS LED/25W/230V, Ø 60 см, IP44
⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi-LED Огледало за баня NOVARA LED/19W/230V, 60 см, черно, IP44, CRI 90, с възможност за димиране (димер) + CCT (регулируема цветна температура)
⌀ 60 cм, с рамка
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
164 €
320,76 лв.
Огледало с LED осветление M7
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
35 €
68,45 лв.
Aigostar - LED осветление за огледало за баня LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 черно
В наличност
121,29 €
237,22 лв.
Mexen Coro осветено огледало за баня 45 x 120 cm, LED 6000K, анти-пара, черна рамка - 9817-045-120-611-70
Най-добрите продукти от Lampite.bg

69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
164,88 €
322,48 лв.




























































