
Огледало за баня LED осветление и електрическо отопление LM Moonveil Whisper 1000×800mm
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставкаРазмери ⌀ 80 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско стенно огледало с LED осветление. Благодарение на изчистения модерен стил, пасва на всеки дом. Възможност за регулиране на цветната температура (3000K, 4000K, 6000K). Лесно управление чрез сензорен ключ. Функция за отопление против замъгляване. Степен на защита IP44 - особено подходящо за бани, защитено срещу пръскаща вода.
| Диаметър: | 80 cм |
|---|
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Форма | Кръгъл |
| Тип | Отопляемо огледало |
| Функция | Постепенно димируем/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Общ светлинен поток | 855 lm |
| Температура на светлината | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло/Неутрално бяло/Топло бяло |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Входяща мощност | 24 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | HEATED MIRROR Zuma Line, LED MIRROR |
| Производител | Zuma Line |

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С осветление, кръгли
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, квадратни
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
С осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
50×100 cм, с осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 42 cм
В наличност
С осветление, с рамка, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, с рамка, квадратни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление, кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С рамка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
С осветление, кръгли
За изпращане след 1 денБезплатна доставка

Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка

⌀ 60 cм, с осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
С осветление, кръгли
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
С осветление, с рамка, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност