
Комплект от 5 димируеми G9 LED крушки 3.2W 250lm 2200K
LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 7.81 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 11 W |
| Цокъл | G23 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 700 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 200000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | G24d Osram |
| Производител | Osram |

LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност