
APLED - LED Лампа RONDO LED/36W/230V Ø 40 см дъб
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя APLED, който имаме на склад на цена 185.58 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W, 195 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm, 2800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Series | SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled, LOOK Apled |
| Производител | APLED |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

