
К-кт 3x LED RGBW Димируема крушка Philips Hue WACA GU10/4,2W/230V 2000-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява очите ви. Осигурява красиво, декоративно, топло бяло осветление.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 3,1 W |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 1800 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | VINTAGE Philips |
| Производител | Philips |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност


Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност