
Таванен прожектор черен с опушено стъкло кръгъл 3-светлина регулируем - Laura
Стъкло, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн. Възможност за регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Цветна температура: 2700 - 6500K. За управление на осветлението служи дистанционно управление, което е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 1440 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Series | LORETELLO Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кухня
В наличностМодерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

Индустриални
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ретро
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Ориенталски
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

230V, стоящи
В наличност
С осветление
В наличност


Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка