
Brilagi - Димируема LED детска таванна лампа ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K +ДУ
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детска силиконова нощна лампа. Това декоративно осветително тяло не е играчка за деца. Форма на бухал с функция RGB + W (бяла светлина). Сензорен превключвател позволява смяна на цвета на светлината и нивото на яркост само с докосване. Вградена батерия 18650 Li-ion 1200 mAh. Време за зареждане: 3,5 ч. Време на светене: 9 - 50 ч (в зависимост от избрания режим). В комплекта е включен USB кабел за зареждане (1 м).
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия/RGB |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Тип | Нощна лампа/Настолна лампа |
| Брой крушки | 1 |
| Метод на свързване | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Жавот на батерията | 50 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1 W |
| Тип щепсел | USB |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 5 V |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Производител | Polux |

Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Въртележки
В наличност
230V, стоящи
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност