



Най-добра цена за последните 30 дни: 154 € / 301,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов килим Isabella, 140 x 200 cm - Universal
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Бежов |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Вълна/вискоза |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.8 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/залепен ръб |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Isabella |
| Дизайн | Класически/ретро |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 820000 points/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете със суха кърпа/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Вълна |
| Спецификации на материала | 50% вълна/50% вискоза |
| Производител | Universal |
Отзиви на потребителите
Той е интересен и различен от останалите килими.

240×330 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
60×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
100×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен

160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Килими за дома, къс косъм

120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
280×370 cм, модерни, килими за дома

120×170 cм, скандинавски, ориенталски

80×150 cм, индустриални, килими за дома

133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 100 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×170 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

80×200 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Скандинавски, индустриални, килими за дома
Безплатна доставка
Ориенталски, килими за дома, кръгла

140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×90 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
240×330 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Безплатна доставка
80×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Скандинавски, килими за дома, синтетични
В наличностБезплатна доставка
70×150 cм, пътеки, модерни
В наличност
200×300 cм, ориенталски, килими за дома

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност