




Размери 150×200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 33,46 € / 65,44 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Червено-оранжево одеяло от микроплюш 150x200 cm Rena – Tiseco Home Studio
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Материал | Микроплюш |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микроплюш |
| Тегло | 0.95 kg |
| Размер | 150x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Модел | Структуриран/едноцветен |
| Качество | Special Week/Обикновено |
| Плътност | 280 g/m² |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/не гладете/пране на 40 градуса/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Тухлен |
| Производител | Tiseco Home Studio |

180×220 cм
В наличност
220×240 cм

130×180 cм
В наличност
150×200 cм, микроплюш
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×170 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм


160×200 cм, микроплюш

150×200 cм
В наличност
200×240 cм

150×200 cм
В наличност
Памук

135×200 cм, вълна

150×200 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
200×220 cм
В наличност
130×170 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност

130×170 cм, микроплюш

Вълна

Вълна



130×170 cм, тъкани
В наличност
130×160 cм

130×160 cм, памук
В наличност
130×170 cм
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Метал
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал



33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност