
Redo 01-3268-LED Лампа за огледало в баня ASTON LED/12W/230V CRI90 IP44 бял
История на цените
- 1.04.2026 г. - 147,2 € / 287,9 лв.
- 5.12.2024 г. - 147,2 € / 287,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен стенен осветител. Със степен на защита IP44, подходящ и за помещения с по-висока влажност. Практично осветление за огледала. Подходящ за монтаж на стена. Може да се закрепи на всички видове повърхности. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Температура на светлината | 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000, 4000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm, 1015 lm |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Series | ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo, ASTON Redo, NEPTUNE Redo |
| Производител | REDO |
Подобни продукти


Ledvance - LED Плафон за баня CEILING ROUND LED/18W/230V 3000K IP44
С IP44
В наличност
Rabalux 77133-LED Плафон LOWAR за баня LED/12W/230V IP44 3000/4000/6000K
С IP44
В наличност
LEDЗа баня Таванна лампа SMART-S LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
LED Плафон за баня със сензор LED/18W/230V 3000K IP44 бял
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Плафон за баня LED/18W/230V 6500K IP44 Ø 25 см бял
С IP44
В наличност
LED осветление за огледало за баня MIRORE LED/10W/230V 60 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Aigostar - LED осветление за мебели с сензор 4W/5V 4000K
В наличност
LED осветление за огледало за баня MIRORE LED/5W/230V 30 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Globo 12364-30 - LED Димируем плафон LED/28W/230V
В наличност
Top Light - LED таванно осветително тяло за баня SPIRIT LED/36W/230V IP44 Ø 40 см бяло
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Лампа за вграждане в баня VEGA LED/24W/230V 2800K Ø 29,8 см IP44
С IP44
В наличност
LED стенен аплик за баня SHINE LED/7W/230V 40 см IP44 бял
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 900654 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/17W/230V бяло IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED баня таванно осветително тяло с сензор LED/24W/230V IP44 6500K пр. 35 см+ДО
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Плафон за баня LED/24W/230V 4000K 28 см IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED стенен осветител за баня SHINE LED/7W/230V 30 cm IP44 бял
Стенно осветление, с IP44
В наличност
LED баня таванно осветително тяло LED/24W/230V IP44 3000K пр. 29 см бяло
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Плафон за баня със сензор LED/24W/230V 3000K IP44 бял
С IP44
В наличност
Paulmann 92951 - LED/5W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
Стенна лампа бяла 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Paulmann 93871 - LED/6W IP23 Димируемо вградено осветително тяло за баня COIN 230V
Осветление на тавана
В наличност
Sollux SL.1717 - Аплик за баня HALO 1xG9/8W/230V IP44 кремав
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Briloner 2059-018 - LED Лампа за огледало в баня SPLASH LED/8W/230V IP44
С IP44
В наличност
LED За баня Осветление за огледало SPLASH LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Redo 01-3462 - LED Лампа за картина LINEAR LED/8W/230V 60,5 см CRI 92 бял
В наличност
Prezent 70220 -LED Аплик за баня TETRIM MINI LED/20W/230V 90,5 см
Стенно осветление
В наличност
GLOBO 12392-18S - LED вградено таванно осветително тяло за баня със сензор POLLY LED/18W
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Top Light Sparkle - LED Плафон за баня LED/18W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Redo 01-1677 -LED Огледално осветление за баня NEPTUNE LED/18W/230V 89,5 cm IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
LED баня плафон сензор LED/18W/230V IP44 3000K пр.29 см + ДУ
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Лампа за огледало в баня LED/15W/230V 4000K IP44
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
REA-P7841 - Душ комплект с батерия ARGUS, четкано златно покритие
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка