
28,1 €
54,96 лв.
Eglo 68316 - Осветително тяло за баня със сензор ELLA PROJEKT 1xE27/20W/230V IP44 Ø 30 см
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно и просто осветление за огледала. Благодарение на високия клас на защита IP44, подходящо за бани. Лесен монтаж на всички видове повърхности (включително плочки). Дюбели и винтове са включени в опаковката.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Тип | Осветление за огледало |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Series | LNL Nedes, MIRROR Nedes |
| Производител | NEDES |

Таванно осветление, с IP44
В наличност


Таванно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44, диаметър
В наличност
С IP44
В наличност





Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност

С IP44
В наличност


С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност


Керамика
В наличностБезплатна доставка