
Briloner 2059-018 - LED Лампа за огледало в баня SPLASH LED/8W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител. Със степен на защита IP44, подходящ и за помещения с по-висока влажност. Практично осветление за огледала. Подходящ за монтаж на стена. Може да се закрепи на всички видове повърхности. Вграден енергоефективен LED източник.
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm, 1022 lm |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo, NEPTUNE Redo, ROW Redo |
| Производител | REDO |

С IP44
В наличност
Осветление на тавана
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност



Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Стомана
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка