
Redo 90496 - Екстериорна LED лампа за таван URANIA LED/10W/230V 3000K IP65 кафяв
История на цените
- 3.04.2026 г. - 57,44 € / 112,34 лв.
- 19.01.2026 г. - 57,44 € / 112,34 лв.
- 5.12.2024 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Кафяв |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm, 766 lm |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Series | URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo, URANIA Redo, UP OUT Redo, OUT WALL Redo |
| Производител | REDO |
Подобни продукти


Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Redo 9596 - LED външно стенно осветително тяло ETA LED/6W/230V 3000K IP54 кафяво
230V
В наличност
Nordlux - LED соларен стенен осветител със сензор JUSTINA LED/5W/3,7V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Redo 90286 - LED Екстериорна лампа ISOLA LED/24W/230V 3000/4000/6500K IP54
230V
В наличност
Nordlux - Екстериорен аплик LUXEMBOURG 1xE27/60W/230V IP54 кафяв/патина
Стенни лампи, 230V
В наличност
Екстериорен аплик ARTEO 1xE27/15W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Philips 17354/93/P3 - LED Екстериорен аплик LED/4,5W IP44
Стенни лампи
В наличност
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
LED Соларен аплик със сензор LED/1.5W/3,7V IP65 бял
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Philips 16455/93/16 - LED Екстериорен аплик CAPRICORN LED/6W IP44
Стенни лампи
В наличност
Philips - LED външно стенно осветително тяло CAPRICORN LED/4,3W/230V IP44
230V
В наличностБезплатна доставка
Redo 90473 - LED Екстериорен аплик LANDER LED/3W/230V IP54 антрацит
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриален градински прожектор ръждясал кафяв квадрат IP65 - Lennard
В наличност
Модерен външен аплик ръждиво кафяв IP44 - Канзас
В наличност
Aigostar-К-кт 3x LED Екстериорна лампа за вграждане LED/4,8W/230V 6500K IP65 черен
230V
В наличност
Rabalux 77023 - LED Соларна лампа със сензор KORANA LED/6W/3,7V IP44
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Ideal Lux -LED Екстериорен аплик SWIPE LED/20,5W/230V CRI 90 IP54 кафяв
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 32063A - Екстериорна лампа за таван ALCALA 1xGX53/11W/230V IP44
Таванни светлини, 230V
В наличност
Интелигентна външна таванна лампа черна с оребрено стъкло, вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Redo 9184 - Външно таванно LED осветително тяло BEZEL LED/30W/230V IP54 антрацит
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна стенна лампа тъмно сива с LED IP54 - Sandstone 1
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED с датчик за движение IP54 - Hortus
Пластмаса
В наличност
Redo 90004 - Екстериорна LED лампа за таван SKOR LED/12W/230V IP54 кафяв
Таванни светлини, 230V
В наличност
Ideal Lux -LED Екстериорен аплик със сензор SWIPE LED/21W/230V CRI 90 IP54 кафяв
230V
В наличностБезплатна доставка
Philips 17304/30/16 - LED външно осветително тяло MYGARDEN EAGLE LED/3,5W IP44
Стенни лампи
В наличност
LED соларен стенен фенер с сензор 15W 3,2V 4000K/6000K IP65 черен
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Redo 90157 - Екстериорна LED лампа за таван MARINA LED/12W/230V IP65 антрацит
Таванни светлини, 230V
В наличност
Външна лампа ръждиво кафява 45 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
LED външно соларно стенен осветител с сензор LED/5,5W/3,7V 3000K IP54
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Екстериорна лампа за алея 1xGU10/35W/230V IP67 матов хром
Хром, 230V, метал
В наличност
Rabalux 77119 -LED Екстериорен аплик със сензор BATIDA LED/9W/230V IP54 черен
Със сензор за движение, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
