
Redo 90290 - Екстериорна LED лампа за таван със сензор ISOLA LED/24W/230V IP54
Със сензор за движение, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED Външно осветително тяло, подходящо за монтаж на стена или таван.Смяна на цветната температура с превключвател на тялото на осветителното тяло.Цветна температура: 3000, 4000 или 6500K.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W, 140 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm, 2060 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo, UP OUT Redo, ISOLA Redo |
| Производител | REDO |

Със сензор за движение, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Таванни светлини, 230V
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
