
Redo 9605 - Екстериорен аплик SEVILLA 1xE27/42W/230V IP44 златист/патина
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 78.10 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo, SEVILLA Redo, OUT WALL Redo |
| Производител | REDO |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, е слънчева
В наличност

Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
