
Brilagi - LED Димируема лампа VEGAS SHINE LED/24W/230V Ø 60 см кафяв + д.у.
История на цените
- 20.05.2026 г. - 134,42 € / 262,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 134,42 € / 262,9 лв.
- 18.03.2025 г. - 130,84 € / 255,9 лв.
- 6.02.2025 г. - 134,42 € / 262,9 лв.
- 4.01.2025 г. - 155,38 € / 303,9 лв.
- 5.12.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло с дистанционно управление. Регулируема яркост, възможност за промяна на цветната температура (цвят на светлината). Цветна температура: 3000 / 4000 / 6500K. Функцията за запаметяване е гарантирана само с дистанционното управление. Превключването на цветната температура е възможно чрез стенен ключ. Осветителното тяло включва вграден енергоефективен LED източник на светлина.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Други |
| Series | SHINE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Таванна лампа черна със златен интериор 3-светлина - Multidrum
В наличност
Класически таванен аплик кафяв опал - Classico
Стъкло
В наличност
Плафон ЛИОН, ø300, патина, абажур Сами Кафяв, 1xE27

Ръстичен таванен аплик черен с въже - Sacha
В наличност
Таванна лампа черна със златен интериор 5-светлина - Multidrum
В наличност
LED таванно осветително тяло 12W/230V 4000K, диаметър 32 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Таванна лампа черна със златен интериор 6-светлина - Multidrum
В наличностБезплатна доставка
Таванен прожектор черен с опушено стъкло кръгъл 3-светлина регулируем - Laura
Стъкло, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Brilliant - Таванно осветително тяло ZOIS 1xE27/60W/230V Ø 30 см черно
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна 45 см 3-светлина - Drum Trio
Пластмаса, модерни
В наличност
Плафон BLACK APP527-4C
Стъкло, метал
В наличност
Интелигентен таванен аплик черен 31 см с WiFi A60 IP44 - Yuma
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Кръгла таванна лампа с опушено стъкло 3-светлинна - Teddy
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Плафон РИЦ, абажур Сами Кафяв

Индустриален плафон дърво със стомана 4-светлина - Reena
LED лампи, дърво, индустриални
В наличност
Индустриален плафон черен със злато 15 см регулируем - Magnax
Индустриални
В наличност
Интелигентен плафон черен със злато с включен Wifi P45 - VT
Модерни
В наличност
Ориенталска таванна лампа златиста кръгла - Konge
Кръгъл, ориенталски
В наличност
Таванна лампа черна с димно стъкло 2-светлина IP44 - Charlois
Стъкло, модерни
В наличност
Таванна лампа черна 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Индустриален таванен прожектор черен с дърво 4-светлина - Jasmine
Дърво, индустриални, кухня
В наличност
Плафон ANTONIO 5xE14/40W/230V дъб, монтиран на таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Плафониера ДЪРВО КРЪГ, ø300, рустик, 1xE27
Рустик, дърво

Плафон МЕТРОПОЛ, абажур Басари Кафяв
Модерна черна таванна лампа за 1-фазна релсова система 2-лампи - Iconic Pulley
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Плафон за таван Black Gold APP1094-3C
Модерни, индустриални
В наличност
Brilagi-LED димируемо осветително тяло POOL SMART LED/60W/230V 50 см Wi-Fi Tuya+
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Плафон ТИЕРА, махагон, 2xE27
LED лампи

Модерен вграден прожектор бял GU10 AR111 кръгъл без рамка - Oneon Honey
Модерни, кръгъл
В наличност
Таванен прожектор черен с димно стъкло 2 светлини, въртящ се и накланящ се - Gianni
Стъкло, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
PETITE&MARS - Детска триколка 5в1 TURBO Desert Sand
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Fieldmann - Маркуч с лебедка 22 м
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
