
19,01 €40,91 €
37,18 лв.80,01 лв.
LED осветително тяло за монтаж под шкаф LED/7,5W/230V 55,6 cm бяло
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 19.01 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Степен на механична устойчивост | IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08, IK08 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W, 247 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF, 10000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar, LINK Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
