
19,38 €
37,9 лв.
Osram - LED осветително тяло за монтаж под шкаф BATTEN LED/24W/230V 153,4 cm
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 21.90 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Входяща мощност | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф, Лампа за под кухненски шкаф |
| Място | Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня, Кухня |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W, 230 W |
| Общ светлинен поток | 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm, 3300 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Метод на свързване | Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка, Директна връзка |
| Series | VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo, VILLY Globo |
| Производител | Globo |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла, студени
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
