
Таванен прожектор в стил арт деко златист с розово стъкло 3-светлина - Vidro
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Квадратен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Стил | Други |
| Series | KARBON Sollux |
| Производител | Sollux |

Стъкло
В наличност
Модерни, бронз
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, индустриални
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност

Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, бронз
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност