модерен дизайн
История на цените
- 3.04.2026 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 22.11.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло за баня Immax NEO LITE FRAME Smart с елегантния си и изчистен дизайн отразява нуждите на съвременния интериор. Регулиране на яркостта, промяна на цветната температура от топла, релаксираща светлина, през естествена, до студен нюанс на бяло, както и възможност за настройка на персонализирани светлинни режими. Лесно управление дори извън дома чрез приложението Immax NEO PRO или с дистанционно управление с ИЧ (включено в комплекта). Пълна съвместимост с Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Google Assistant и Apple Siri Shortcuts, приложения за iOS, Android, Tuya. Лесна връзка с приложението – просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Регулируема цветна температура: 3000-6500K. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и множество елементи на умния дом, платформата поддържа и охранителни устройства като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който използвате на вашия телефон.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление, LED технолигия/Смарт осветление/Дистанционно управление |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Series | FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO, NEO LITE Smart Immax |
| Производител | Immax Neo |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/50W/230V IP44 черно+ДУ
С IP44
В наличност
Аплик за баня ANITA 2xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Ledvance - LED баня ORBIS FLAME LED/5,5W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED огледално осветление за баня VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Brilagi-LED Осветление за огледало за баня AQUA LINE LED/36W/230V 120 cm IP44 антрацит
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/8W/230V 40 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/6W/230V 30 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Eglo 901476 - LED RGBW Димируем баня Осветление ROVITO-Z 17W/230V 50x50 см IP44 бял
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Quintiesse QN-ASHLANDBAY1-NBR-BATH-Външна стенна лампа ASHLAND BAY 1xE27/60W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Лампа за огледало в баня WOODY MIRROR LED/12W/230V IP44 дъб/хром
С IP44
В наличност
Osram - LED стенен осветител за баня ORBIS FLAME LED/5,5W/230V IP44 черно
Стенно осветление, с IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 15W 106CM APP367-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ledvance-LED Аплик за баня ORBIS FLAME 3xLED/5,5W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Globo 67330G-24 - LED Плафониера BEATRIX I LED/24W/230V
В наличност
Quintiesse QN-POPPY2-HB-BATH - Стенно осветително тяло за баня POPPY, 2xE27/60W/230V, IP44, златисто
С IP44
В наличностБезплатна доставка
LED осветление за огледало за баня MIRROR LED/6W/230V 4000K IP44 40 см черно
С IP44
В наличност
Rabalux 71060 - Аплик за баня ZENKAI 1xE14/10W/230V IP44 бронзов
Стенно осветление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня FRAME LED/96W/230V 120x60 cm IP44 бяло
С IP44
В наличностБезплатна доставка
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 5W 40CM APP361-1W
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Feiss FE-AMALIA1-SBATH -LED Лампа за баня AMALIA 1xG9/3,5W/230V IP44 хром
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 99731 - LED Лампа за огледало в баня PANDELLA LED/11W/230V IP44
С IP44
В наличност
Eglo 901475 -LED RGBW Димируем баня Осветление ROVITO-Z 17,6W/230V 39x39 см IP44 бял
С IP44
В наличност
Rabalux 2195- Таванно осветително тяло за баня NIAGARA 3xE14/40W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
LED Лампа за огледало в баня MILOS LED/5W/230V 4000K 30 см IP44 черен
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 12W 50CM APP373-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Aigostar - LED осветление за огледало за баня LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Eglo 901443-LED баня таванно осветление ROVITO 17,6W/230V 39x39cm IP44 черно
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Redo 01-3273 - LED осветление за огледало за баня ASTON LED/18W/230V IP44 черно
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Osram - LED стенно осветително тяло за баня ORBIS FLAME 3xLED/5,5W/230V IP44 черно
С IP44
В наличност
Brilagi-LED Димируема лампа за баня FRAME SMART LED/24W/230V IP44 бяла+ДУ
С IP44
В наличност
Eglo 901474 -LED RGBW Димируем баня Осветление ROVITO-Z 13,4W/230V 29x29 см IP44 бял
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
