
LED регулируема настолна лампа за растения VITARO 3xLED/10W/230V черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED интериорна лампа, която подпомага фотосинтезата на растенията. Модерен аксесоар за интериорно градинарство. Подходяща предимно за растения, които страдат от липса на слънчева светлина. Лампата използва специфичен светлинен спектър, който стимулира по-добрия растеж на растенията. Имитира дневно/нощен цикъл с помощта на автоматичен таймер. След включване лампата автоматично преминава в режим за осветяване на растенията. 3 възможности за настройка на продължителността на светенето: 3 ч светене, след което се изключва за 21 ч. 9 ч светене, след което се изключва за 15 ч. 12 ч светене, след което се изключва за 12 ч. Пулт с функция за плавно регулиране на яркостта, разположен на кабела. Избор от 3 светлинни цвята за оптимален растеж на растенията: Синя (400-500 nm) - за начални фази на растеж. Червена (600-700 nm) - стимулира цъфтежа. Лилава - светлина, подобна на естественото слънчево лъчение. Фотосинтетичен фотонен поток (PPF) - количество светлина, полезна за растенията. PPF: 23 μmol/s.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Стил | Други |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Series | GROW Hadex, PLANT LAMP Kobi |
| Производител | Kobi |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
На бюрото, стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ретро, индустриални, метал
В наличност
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност

Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличност
На бюрото
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, скандинавски, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на бюрото, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност


Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност