



Размери 100×135 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиНай-добра цена за последните 30 дни: 10,86 € / 21,24 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детското одеяло Bonami Essentials осигурява перфектния баланс между дишане и топлинен комфорт. Средната му дебелина го прави подходящо за целогодишна употреба и осигурява комфортен сън през всеки сезон.
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 135 cм |
| Ниво на топлина | Целогодишна |
|---|---|
| Вид одеяло | Детско одеяло |
| Плътност на пълнежа | 250 g/m² |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Топлина | Целогодишен |
| Тегло | 0.58 kg |
| Размер на завивката | 100x135 |
| Дължина | 135 cm |
| Серия | Standard |
| Качество | Обикновено |
| Състав на пълнежа | 100% полиестер |
| Пълнеж | Кухи влакна |
| Плътност | 82 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 60 градуса/може да се пере в пералня/химическо чистене |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bonami Essentials |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Абсолютно добро качество
Красиво, перфектно.
Одеялото е с подходяща дебелина, изработено е от добро качество и е леко.
Изработено е от приятен материал, по-тънко одеяло е, но е топло.
Подходящ

100×135 cм, лято
В наличност
100×135 cм, целогодишно
В наличност

Памук

Памук, целогодишно, зима

Памук, целогодишно, зима

Целогодишно

Полиестер

240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

